Biurkowa drukarka etykiet Godex, termotransferowa drukarka etykiet, drukarka nalepek
Godex

Biurkowa drukarka etykiet Godex G500

Cena brutto 1 291,50 zł

Cena netto 1050 zł

Dostępność: 2-4 dni robocze
Indeks: GP-G500-UES

Drukarka GodexG500 to 4" drukarka termotransferowa, która w standardzie posiada takie interfejsy jak USB, RS232 oraz Ethernet (LAN) co czyni ją wszechstronną i niezawodną.

Urządzenie drukuje etykiety o max szerokości 118mm przy prędkości do 127mm/s. Drukarka Godex G500 posiada głowicę 203dpi czyli głowicę do dwydruku etykiet do znakowania towarów na magazynie czy wydruków listów przewozowych.

Ilość

Drukarka Godex RT500 to niezawodny model wśród drukarek biurkowych cieszący się popularnością u klientów zwłaszcza z sektora sprzedaży detalicznej czy przemysłu. Mocna i stabilna konstrukcja zapewnia długotrwałą pracę. Model G500 nadaje się do druku każdego rodzaju etykiet: termicznych, papierowych, foliowych. Taśma termotransferowa jaka pasuje do drukarki to 300mb na rolce o średnicy 25,4mm (1").

Drukarka Godex G500 drukuje za pomocą głowicy o rozdzielczości 203dpi - zapasowa głowicę można również zakupić w naszym sklepie klikając tutaj. Wraz  z drukarką producent dodaje oprogramowanie do projektowania etykiet w języku polskim GoLabel, dzięki czemu w szybki sposób można projektować etykiety samoprzylepne.
Gwarancja na drukarki Godex wynosi 36 miesięcy, natomiast gwarancja na głowice to 6 miesięcy.

Świadczymy również usługi z zakresu przeglądów oraz naprawa pogwarancyjnych drukarek Godex.

Opis

Rodzaj druku
Termiczny i Termotransferowy
Rozdzielczość głowicy
203dpi
szerokość etykiety (max)
118mm
szerokość druku (max)
108mm
szybkość druku (max)
127mm/s
Średnica gilzy
25.4 – 38.1mm (1-1.5")
Długość taśmy termotransferowej
300m
Pamięć RAM
16MB
Pamięć FLASH
8MB
Gwarancja
36 miesięcy
Drukarka Godex G500
5/5

Zakupiona drukarka to bardzo dobrej jakości urządzenie. Drukarka prosta w obsłudze, wydruki bardzo dobrej jakości, zajmuje niewiele miejsca w biurze, a jej cena zachęca do zakupów. Polecam!

Małgorzata S., 2020-05-05
Godex G500
5/5

drukarka godex zostala mi polecona jako sprawdzony model, cieszący się największą popularnością na sklepie SIS-code.pl i faktycznie drukarka drukuje sprawnie i bardzo czytelnie moje nalepki. dokupiłem również stojak na etykiety, który odbiera wydrukowane etykiet. wszystko super. polecam!

Anita, 2020-04-02
ogrodnictwo - polecam drukarkę Godex
5/5

Kupiliśmy drukarkę Godex G500 i jesteśmy zadowoleni, takiego sprzętu szukaliśmy. Cena całkiem przyzwoita i wszystko w jednym miejscu można kupić, etykiety i kalki. Polecam zakupy w sklepie sis-code.pl

Kamil P., 2020-03-16
drukarka do małego sklepiku
5/5

W moim małym sklepiku ten godex sprawdza się bardzo dobrze - tak jak doradziła Pani Ola. Cena super, szybka dostawa. 5+

Jurek, 2019-12-10
Świetna drukarka etykiet!
5/5

Jestem bardzo zadowolona z zakupu drukarki etykiet Godex G500. Została mi polecona i świetnie sprawdza się w biurze. Szybka wysyłka i miły kontakt. Polecam zakup!

Monika C, 2019-12-03

Napisz recenzję